Sari la conținut

Cerere Unban H0st3p


H0st3p

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/id/h0st3p/

2. Link detalii ban:https://evict.eu/go/bans/index.php/bans#2182

3. Descrie situația:Ma joc pe D2 si am zis sa ma joc mai "tryhard" din moment ce am muzica pusa si ma trezesc dupa 10-15 (?) min cu ban pentru "wallhack"

4. Dovezi:Disconnect: You have been banned by this server, check https://evict.eu/go for more information. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra de foarte multe ori ieseai pe oameni care erau pe shift, si aparent mai aveai si muzica deci nu vad cum puteai sa ii auzi si sa ai perfect crosshair placement. foarte multe faze cand iesi cu tinta unde trebuie desi initial ar trebui sa verifici alte unghiuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAN 1:Din moment ce joc foarte mult pe hartiile de pre-fire ale lui YPRAC,am fost obisnuit sa verific intr-un anumit stil si badbear "uite cum ii face tinta" dupa 1k killuri aproape zilnic pe aim_botz + ADAD 5, Vitezele 4-5 (tracking) pot spune ca sunt obisnuit sa il omor din burst si am crezut ca era mort  din burstul ala (ce-i drept era 12 noaptea si nu joc asa "perfect" pe cat ar trebuii).

Cat despre muzica? pun la minimul posibil pe YT pentru ca nu imi place sa fiu complet surd in joc...Tapul de pe rampa repetat a fost ca i-am vazut capul o fractiune de secunda (144hz)

BAN2:Idem sus despre aim_Botz, iar al doilea am primit info (*se aude in demo)

BAN3:Short am sarit in bhop, l-am vazut stand crouch si am vrut sa fac peek pe el, insa apare al doilea dupa care stau sa il omor si primul avea un amarat de p250 prinzand doar corp....iar cel de pe short se vede clar ca tot verific lung, short, lung, short

De aici decide-ti voi cum doritii, ramane banul sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Vulkan996 said:

Nu știu ce să zic... nu cred că are wall, așa jucam si eu când dădeam "tryhard" si ma faceau codat. Este adevarat ca ieseai "p r e f i r e" pe ei, dar din moment ce i-ai auzit este normal.

PRO UNBAN (e curat)

A zis ca asculta muzica deci nu putea sa ii auda.

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, H0st3p a spus:

BAN 1:Din moment ce joc foarte mult pe hartiile de pre-fire ale lui YPRAC,am fost obisnuit sa verific intr-un anumit stil si badbear "uite cum ii face tinta" dupa 1k killuri aproape zilnic pe aim_botz + ADAD 5, Vitezele 4-5 (tracking) pot spune ca sunt obisnuit sa il omor din burst si am crezut ca era mort  din burstul ala (ce-i drept era 12 noaptea si nu joc asa "perfect" pe cat ar trebuii).

Cat despre muzica? pun la minimul posibil pe YT pentru ca nu imi place sa fiu complet surd in joc...Tapul de pe rampa repetat a fost ca i-am vazut capul o fractiune de secunda (144hz)

BAN2:Idem sus despre aim_Botz, iar al doilea am primit info (*se aude in demo)

BAN3:Short am sarit in bhop, l-am vazut stand crouch si am vrut sa fac peek pe el, insa apare al doilea dupa care stau sa il omor si primul avea un amarat de p250 prinzand doar corp....iar cel de pe short se vede clar ca tot verific lung, short, lung, short

De aici decide-ti voi cum doritii, ramane banul sau nu.

Ne a mai spus noua un baiat (sweet 30 fps atm) cum ca ce face ce drege, nu esti blatant doar ca ai avut 3-4 faze blatante si alte killuri prin demo, asteptam parerea si altor admini  si mai important a fondatorului, apoi se va decide daca e unban sau nu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare ca habar n-ai sa te joci dar te ajuta aimu si wallu, altfel nu-mi explic

ai faze cand ieseai direct pe om, ai faze pe mid aiurea, joci dubios mai ales daca aveai si muzica deci nu erai concentrat 100% pe joc dar totusi ii cam asteptai pe unde veneau

 

banu ramane

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.