Sari la conținut

[Prezentare] q4e


q4e

Postări Recomandate

Imi place deja asa de mult cominitatea asta, dar am uitat sa ma prezint! Shame on me.

Nume: Chifor Alin
Nick: q4e
Profil steam: http://steamcommunity.com/id/e404q4/  press that "add friend button"
Vârsta: 17
Locație: Cluj-Napoca
Cateva lucruri despre mine: Nu mi-ar ajunge limita de cuvinte daca ar fi sa ma descriu 100% pe larg, am un spirit introceptiv bine dezvoltat :)). Asadar, o sa incerc sa fiu cat mai concis. Sunt un ardelean entuziast si deschis la orice lucru nou, pot spune cu mandrie ca am un anumit simt al umorului(sper sa ne potrivim la acest capitol :), caci "unde nu exista un zambet, nu exista nimic ), sunt mereu pregatit sa ma "cert frumos" pe un anumit subiect, stiu sa ma port cu oamenii si ii înțeleg, pe cat posibil. Lucrul pe care il apreciez cel mai mult la o persoana ar fi inteligenta cultura si umorul (nu vreau sa par deloc snob sau ingamfat, departe de mine gandul). Sunt(mai de graba am fost) un sportiv, am practicat de performanta sporturi ca inot, polo, fotbal, baschet, tenis de masa, am facut si 2 zile de karate :)). De jucat stiu sa joc majoritatea sporturilor "jucabile" in romania. Alte hobby-uri ar fi jocurile pe pc (imi plac mult cele multiplayer: CS:GO/ 1.6, LoL, Hearthstone, H1Z1: King of the kill), ador sa fac parte dintr-o comunitate de genul, imi mai place sa citesc cam orice fel de carti (ce cliseé!), nu intru in detalii, ca deja m-am cam extins. Oricum, o sa ne cunoastem noi pe parcurs :) 
De unde ai auzit de noi?: eram in cautare de o comunitate in care sa imi bag serverul, iar un prieten mi-a recomandat evict, de care nu auzisem pana atunci. Lucrul care m-a convins a fost, sincer tema forumului, cel care a facut tema are un mare + de la mine, trebuie sa spun si asta @insane
Completări: Ah, am uitat sa precizez ca am un interes sporit, mai ales in ultima vreme, pentru imbracaminte si, in special, incaltaminte (nu ma consider un "sneakerhead", dar pot spune ca imi plac mult de tot papucii) 

Inca 1 lucru: numele meu se citeste "q patru e"/"qiufore". E numele meu de familie, Chifor, scris mai interesant 

Si, in final, acesta este profilul meu de facebook, cine doreste poate sa imi dea linistit add: https://www.facebook.com/alin.chifor.5

Sper sa ne imprietenim cat mai frumos, mersi pt. atentie! O seara faina.

  • Like 1

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit ! Frumoasa prezentare

  • Like 1

Owner GOARENA.EVICT.RO and STARS.EVICT.RO

http://www.gametracker.com/server_info/188.212.100.115:27015/

CsGo Rank: MGE

Super Moderator : Evict.ro

█■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ ABOUT ME ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■█ 
➤I am 14 y/o, I live in Romania and I love playing games. My favourite games are CS:GO And Paladins ! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut și bine ai venit pe EVICT.

 

Daca a avut o prietena înseamna ca Aurelian s-a saturat de ea.
             Aurelian nu face flotari, el le cumpara gata facute! 
            Aurelian nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
                  Aurelian s-a nascut intr-o cabana construita de el. 
          Aurelian a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
                Aurelian poate sa aplaude cu o singura mana. 
            Aurelian se scobeste in nas cu degetu mic de la picioru stang! 
               Daca tu ai 5 lei si Aurelian are tot 5 lei Aurelian  are mai multi bani ca tine.
             Aurelian a lasat-o stirba pe zana maseluta!
               Aurelian nu suna la numarul gresit...Tu raspunzi la numarul gresit! 
              Aurelian a raspuns la un apel pierdut. 
               Aurelian a omorat 50 de teroristi cu 2 gloante.Primul a fost de avertizare!
         Cand era mic,Mos Craciun primea cadourii de la Aurelian
           Aurelian poate sa faca poze cu telefonul fix. Chiar si selfie.
          Aurelian si-a aruncat casa pe geam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nebun esti Aline, atata nu am scris nici la subiectul 3 de la romana =)). Iti urez si eu un bun venit, chiar daca tu deja mi-ai luato inainte si impreuna sa facem server-ul de cs cat mai bun si bineinteles cu ajutorul celorlalti, care sunt la fel de importanti. :* <3 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

4 minutes ago, Dormeo said:

Ce nebun esti Aline, atata nu am scris nici la subiectul 3 de la romana =)). Iti urez si eu un bun venit, chiar daca tu deja mi-ai luato inainte si impreuna sa facem server-ul de cs cat mai bun si bineinteles cu ajutorul celorlalti, care sunt la fel de importanti. :* <3 

Much love bro <3

Multumesc pentru primire tuturor, sper sa o ducem bine cat mai mult. 

  • Like 1

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a deblocat acest topic
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Nuțu a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.