Sari la conținut

[ACCEPTAT] Sugestie/Propunere


q4e

Postări Recomandate

Salut, as avea o mica propunere pt categoria pe care o moderez, respectiv "Resurse jocuri/ CS:GO". As propune sa se adauge o sectiune noua: "Cereri (resurse)", unde ownerii si userii nostri sa poata cere anumite resurse (de ex, in caz ca este in cautarea unui anumit plugin, poate sa faca o cerere, iar noi, mai ales eu, o sa incercam sa il ajutam sa gasesca ce cauta sau pot sa ceara chiar tutoriale..

Pt useri ma gandesc sa punem o limita minima de posturi, ca sa nu apara oricine cu 1 singur post si sa ceara resurse. Ma pot ocupa eu de model cerere si regulament, am nevoie doar de secțiune, daca se poate. Mersi fain!

EDIT: acestia ar putea cere si tutoriale sau alte lucruri.

P.S.: Am facut topic deoarece am observat ca nu prea se baga in seama propunerile din topicul destinat acestuia si pt. ca sincer cred ca ar ajuta comunitatea si mai ales userii incepatori intr-ale serverelor. 

  • Like 1

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.