Sari la conținut

[Cerere] q4e


q4e

Postări Recomandate

Tipul: avatar
• Dimensiunile: 150x250/150x300/150x200 oricare vreti voi
• Textul principal: q4e
• Textul secundar: evict.ro("Q4e" sa fie un text mai maricel, iar "evict.ro" sa fie mai micut, discret)
• Stock/Render [obligatoriu]Nu as dori un avatar cu un render anume, as dori ceva cat mai simplu si clean, simplu si frumos, pe un fundal negru de exemplu, ati inteles ideea. Acum, daca doriti, puteți sa folosiți orice render, daca credeti ca arata fain.
• Link către ultima cerere: -
• Alte precizări: Sunt foarte curios cum o sa iasa avatarele, v-am lasat mai mult pe voi sa alegeti cum o sa fie, din cate am vazut sunteti buni, deci no worries.
Am uitat sa precizez culorile, nici aici nu am o preferinta anume: tot asa, simplu, o combinatie de 2 culori care merg impreuna (rosu+alb, negru+verde etc.).
Ma astept sa fiu surprins placut.Multumesc mult!
 

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 As vrea  si eu un avatar pt profil!Un font simplu dar sa fie mai gros.Text:zerOo cs:go.!DACA SE POATE!

Editat de Tam
Daca doresti avatar trebuie sa faci o cerere separata, iar pentru asta ai nevoie de 80 posturi. Nu poti sa intri in cererea omului si sa ceri avatar. Mare atentie data viitoare si citeste regulamentul inainte sa postezi ceva

Signed by cdm-

 X Good Friend X

 X Good Trader X

 X    Good Guy   X

              +REP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru efort si pentru lucrarile frumoase, o sa folosesc cateva dintre ele. Keep it up!

T/C

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.