Sari la conținut

[ACCEPTAT] [Sugestie] Music Only


Insanity.

Postări Recomandate

Review la piese? In ce consta asta mai exact?

Pe fiecare comunitate unde a fost un subforum de genul asta s-au creat zeci de mii de topicuri cu fiecare piesa de pe Youtube. Nu vad rostul acestuia.

As fi de acord daca muzica ar fi track-uri sau remix-uri create de voi.

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Qubicon a spus:

Review la piese? In ce consta asta mai exact?

Pe fiecare comunitate unde a fost un subforum de genul asta s-au creat zeci de mii de topicuri cu fiecare piesa de pe Youtube.

Voi face review complet la ea , instrumental , videoclip , versuri 

Editat de Insanity.
scuze 2x

pPqX6zA.pngHyrJeFH.png      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Qubicon a spus:

Review la piese? In ce consta asta mai exact?

Pe fiecare comunitate unde a fost un subforum de genul asta s-au creat zeci de mii de topicuri cu fiecare piesa de pe Youtube. Nu vad rostul acestuia.

As fi de acord daca muzica ar fi track-uri sau remix-uri create de voi.

Nu cred că sunt oameni care să creeze muzică aici pe forum. Cât despre forumul ăsta, pentru mine nu-și are rostul, de ce? Dacă tu faci un review la o piesă și trece timpu' o să fie ăla care o să facă aceiași chestie. Mai ales că, după experiența mea, lumea nu o să dea Search ca să vadă dacă s-a creat sau nu topicul. La final nu aduce niciun beneficiu. Contră !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece sunt un fan al muzicii si m-ar interesa sa-mi postez melodiile preferate intr-o asemenea sub-categorie o sa accept ideea doar ca pe o sub-categorie numita "Music/Muzica" in care oamenii pot posta anumite melodii noi aparute sau care le plac lor.

Daca esti interesat sa te ocupi de aceasta sub/categorie (model de postare, regulament) trimite-mi un pm.

Acceptat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.