Sari la conținut

[ACCEPTAT] Propuneri


Qubicon

Postări Recomandate

1. Adaugarea unui avatar default.

2. Adaugarea unui minim de posturi pentru a folosi chat-ul. In acest mod va fi promovata activitatea pe forum.

3. Adaugarea unei limite de a da maxim 10 like-uri pe zi. In acest fel vor si reprezenta ceva.

 

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, RazorGTR a spus:

Pro 1, 2.

3 ce rost are, adica cine sa controleze pe fiecare in parte daca a dat 10 like-uri sau nu.. lol.Daca te oferi sa faci tu un plugin ceva pentru comunitate ca sa masoare exact care si cum a dat like, treaba da, eu sunt contra pentru ideea 3.

Se poate seta limita fara sa mai adaugi niciun plugin.

In acest fel nu vei vedea o persoana in clasament cu 300 de like-uri ce posteaza doar la Prezentari si Jocuri forumiste.

Seek quality. ;)

  • Like 1

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, RazorGTR a spus:

Pai si ce propui sa se interzica like-urile la Cafenea, etc. ?

Unde am scris eu asta?

Ma refer la faptul ca in acest mod se vor strange like-uri doar la posturile cu adevarat utile.

 

  • Like 2

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - acceptat, se va adauga incurand.

2 - unii isi fac cont pe forum doar pentru a face o cerere de admin(un-ban/reclamatie) iar strainii vor avea nevoie de el pentru a gasii locul corect unde sa faca un topic. Multi vor fi dezorientati, gandeste-te ca sunt o groaza care gresesc sectiunile, vrei sa le cerem unor straini sa faca 20 de post-uri gresite doar pentru a avea acces la chat ca mai apoi sa ceara ajutor sa faca o cerere corecta? Respins

- Cred ca e o idee buna sa existe o limita, si cred ca o voi implementa deoarece ai dreptate, reputatia ar trebuii chiar sa insemne ceva anume si mai ales ca unii isi pot pune prietenii sa-si dea like-uri unul pentru altul.  Acceptat

topic closed

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.