Sari la conținut

[RECLAMATIE] ONUTZA


Hardix

Postări Recomandate

 aaaa.pngNick:hqrdix
 aaaa.pngNick-ul inculpatului: Onutza
 aaaa.pngDetalii: M-am dus la caterinca cu AWESOME si vorbeau pe acolo si a zis onutza "pul*li" si am ras si i-am zis ca are gura in carje si chestii si dupa a inceput sa comenteze NEWYORKEZU, Lolita, si am zis ca sunteti mancati de tigari si mi-a dat ban.
 aaaa.pngDovadă (obligatorie): https://gyazo.com/c21b04b31034e4bf2b5a10ae461d0c27
 aaaa.pngMotiv:Vedeti in pozz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:423> "-zytox-": plm
<01:426> "-zytox-": bag pl in tine
<01:427> "-zytox-": na
<01:429> "-zytox-": hai da-mi ban
<01:429> "AWESOME": da bine ca ramane 

 

A zis ca a iesit pulili din mine ,eu nu accept asa ceva i-am dat ban ca nu inceta ,iar tu dupa ai zis ca -ti bagi pl in mine ,am print daca este ceva,eagle a fost de fatza,daca incearca cumva cineva sa minta ,va spun eu ca o sa iasa mai urat :) ,dupa ce ca o gresiti mai veniti si pe forum ,cat tupeu puteti avea este canal de caterinca nu de injurat daca e va reamintesc : 1.Nu abordati membrii administrativ pe acest canal , exista privatul
2. Caterinca este caterinca, înjuriile în exces si fara rost vor fi sanctionate.
3. Fara tipete, gemete sau urlete animalice.                                              (salut) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primu rand invata sa vorbesti frumos. In al doilea rand nu ai mentionat ce i-ai scris pe chat-ul canalului.

Limbajul inadecvat atat asupra unui membru Administrativ al Staff-ului EVICT cat si la adresa celorlalti este sanctionat.

T/C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.