Sari la conținut

Cerere DNS Kz.Evict.Ro


Postări Recomandate

OWNER 1: kiarfuzzy
OWNER 2:  -
IP+PORT SERVER: 5.83.43.209:27015
SUBDOMENIU:  KZ.EVICT.RO
MOD: Kreedz/Bhop
SLOTURI: 18
FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: hostgame.ro
VECHIME SERVER: este nou
LINK GAMETRACKER: http://www.gametracker.com/server_info/5.83.43.209:27015/
AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: Da
AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: Da
STRUCTURĂ FORUM: 

[KZ] Regulament / Rules
[KZ] Cereri Admin / Admin Requests
[KZ] Cereri VIP / VIP Requests
[KZ] Cereri Unban / Unban Requests
[KZ] Reclamatii / Reclamations
[KZ] Discutii Server / Server Talk
[KZ] Off-Topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Done si categoriile.

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, kiarfuzzy a spus:

Houston we have a problem! Forum este făcut la categoria csgo, dar server-ul este de cs 1.6.

Gata! Imi cer scuze e prea dimineata si n am fost atent ce fel de server e, daca e de go sau 1.6.

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.