Sari la conținut

Reclamație -zytox-


TURKOV

Postări Recomandate

aaaa.pngNick:TURKOV
 aaaa.pngNick-ul inculpatului:-zytox-
 aaaa.pngDetalii:I-am dat niste poze pe imgur cu un prieten iar el mă banează pe motiv injurii staff, nu știu ce legătură are dar cer remove!
 aaaa.pngDovadă (obligatorie): 


 aaaa.pngMotiv: Ban fără motiv, cer remove, mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, in pozele  alea sunt eu si in al doilea rand nu are nimeni dreptul sa puna poze cu mine fara permisiune. Si nici nu e ban fara motiv. <21:30:03> "-zytox-": <21:29:42> "TURKOV": modpack versiunea v2.0.0.10 by turkov si wozanik

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.  1 la mână, nu sunt poze cu tine

2. am voie să le pun pe orice site vreau eu, odată ce nu sunt pe teamspeak, nu ai dreptul să banezi.

3. vezi că versiunea e prea mare, uite versiunea adv

<21:50:49> "TURKOV": http://imgur.com/a/Ed4ji
<21:50:58> "TURKOV": modpack v5,0
<21:51:26> "-zytox-": hahahahah
<22:01:52> You are not connected to a server, this message has not been sent.

Editat de TURKOV
am uitat cv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca banul sa ramana. Oricum nu stii sa vorbesti frumos, ori injuri ,ori tipi, ori te manifesti in alte feluri. Cine iti da dreptul sa pui poze cu o persoana.. fara acceptul lui/ei? Trebuia sa iei ban de mult.

Editat de z e y a
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban-ul ramane, nu ai voie sa dai poze cu un membru administrativ atat timp cat el nu iti permite sau nu ti-a cerut sa faci acest lucru.

Rezolvat

T/C

Contact me through -

Steam - 1 , 2 , 3

-

Daca ti-am fost de ajutor apasa pe CCA8bmn.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.