Sari la conținut

[RESPINS] Cerere Grad forwin


Silcky

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume: Ștefan Manta
  • Vârstă: 18
  • Gradul pentru care doriți să aplicați:  Moderator
  • Categoria unde doriți să moderați: Tehnologie IT
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Nu văd că se ocupă nimeni de ea , și acolo ar trebuie să postăm cel mai des , am făcut cateva post-uri acolo .
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): nu ma pot descrie .. sunt glumeț, am o fire calmă , pana mă enervez și mă scoți din sărite apoi atac :) , sunt frumos , și bogat :))))) , am 1,80 , 66 kg , 2 ani MMA , nu sunt chiar așa :;)) de bun dar sper să fac față :) .
  • Experiență în domeniu: Multă .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Insanity. a spus:

pro , dar categoria it e ocupata .

Cer mii de scuze , pentru Dublu Post , dar nu m-am putut abține , Domnul Insanity , chiar dacă ai tu categoria aceea , aș putea să o moderez și eu , nu este neapărat , că mă bag peste tine .

Vreau doar să ajut , așa putem face mult mai multe posturi .

 

Mulțumesc și accept Warm dacă ... doriți , și imi cer scuze pentru Dublu Post .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, forwin a spus:

Cer mii de scuze , pentru Dublu Post , dar nu m-am putut abține , Domnul Insanity , chiar dacă ai tu categoria aceea , aș putea să o moderez și eu , nu este neapărat , că mă bag peste tine .

Vreau doar să ajut , așa putem face mult mai multe posturi .

 

Mulțumesc și accept Warm dacă ... doriți , și imi cer scuze pentru Dublu Post .

apropo: Dublu post e atunci cand o persoana posteaza 2 mesaje consecutiv in loc sa foloseasca butonul EDIT. Daca dupa postul tau a raspuns cel putin o persoana atunci vei face alt post (ADD REPLY) NU folosesti butonul edit.

Ai un PRO si de la mine.

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atitudinea ta lasa de dorit, vad posturi organizate insa nu caut niste roboti ci niste oameni, nu este treaba ta cum este ingrijita o anumita "sub-categorie", atata timp cat insanity este pus pe acea categoria inseamna ca in acelasi timp este si supravegheat asa incat daca nu-si face treaba cum trebuie i se va revendica accesul. Am observat ca ai fost subtil si decent in a reprosa acel fapt insa in acelasi timp puteai sa alegi o alta sub-categorie libera!

In plus observ multe greseli gramaticale desii folosesti diacritice, de asemenea O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte) acest punct este mai mult luat intr-o gluma decat in serios.

Respins, revino cu o cerere peste 2 saptamani, sper sa observ niste schimbari de comportament din partea ta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.