Sari la conținut

reclamație tnq 2


Silcky

Postări Recomandate

 aaaa.pngNick: Silcky
 aaaa.pngNick-ul inculpatului: tnq
 aaaa.pngDetalii: După cum scrie , la reclamația anterioară el nu mai are nici-un drept la WN ( să se ocupe de : verificări , organizare , înscrieri ) , eu i-am explicat că nu mai are acces și drept să umble acolo , el mă injură ... destul de urât .
 aaaa.pngDovadă (obligatorie): http://prntscr.com/g323z5
 aaaa.pngMotiv: Înjurii grave aduse unui membru Administrativ cu grad superior lui .

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poftim cultura, Forwin asta explic si celor care nu detin gradu de Organizator Warnight sau Overwatched, ei ce treaba au la canalul Camera Inscrieri. Odata ce s-au inscris sa mearga la canalul lor sa stea acolo altfel nu sunt trecuti in challenge. Unii mai au si gura mare fata de cei care vor sa organizeze warnightul ca vai draga domnule de ce ii mutam. De asta ar trebuii facut o sedinta cu cei care se ocupa de warnight, adica organizatorii, overwatched pentru ca trebuie sa stabilim cine se ocupa de trecerea scorurilor si problemele la warnight si cine face verificari.

-1 Tnq !

  • Like 1

audi-rs5-gif.gif

 

tumblr_nrhke9_Tv291u3py85o1_500.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Mickey Mouse a spus:

Poftim cultura, Forwin asta explic si celor care nu detin gradu de Organizator Warnight sau Overwatched, ei ce treaba au la canalul Camera Inscrieri. Odata ce s-au inscris sa mearga la canalul lor sa stea acolo altfel nu sunt trecuti in challenge. Unii mai au si gura mare fata de cei care vor sa organizeze warnightul ca vai draga domnule de ce ii mutam. De asta ar trebuii facut o sedinta cu cei care se ocupa de warnight, adica organizatorii, overwatched pentru ca trebuie sa stabilim cine se ocupa de trecerea scorurilor si problemele la warnight si cine face verificari.

-1 Tnq pentru limbaj !

 

  • Like 1

audi-rs5-gif.gif

 

tumblr_nrhke9_Tv291u3py85o1_500.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.