Sari la conținut

[ACCEPTAT] Cerere moderator L0nn3r


kayn

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume:  Alin
  • Vârstă:  16
  • Gradul pentru care doriți să aplicați:  Moderator
  • Categoria unde doriți să moderați:  Cafenea -> Music Only
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Pentru a ajuta la dezvoltarea comunitatii 🙂 Am vazut ca este activa de o luna si deja aveti mai mult de 1000 de membri si am vazut potential .
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Ma numesc Alin , am 16 ani si locuiesc in Bucuresti . Am ochii verzi, 1,77 inaltime si par saten . Iubesc maxim ursuletii panda ❤️ , de aici imi vine si porecla Panda . In timpul liber merg cu tatal meu sa innot . Iubesc acest sport ❤️ . Imi plac filmele de comedie si sf . Urasc sa citesc , dar o fac din nevoie de cultura . Sunt zodia varsator . Imi plac extrem calatoriile . Iubesc sa fac poze oriunde merg ,insa nu prea le postez, ci le tin amintire . Cam atat ... Nimic interesant de spus despre mine
  • Experiență în domeniu: 2 ani . Va poate confirma #Clau 🙂

 

Multumesc anticipat pentru toate raspunsurile pe care le voi primi si sper sa fiu acceptat . O seara faina !

  • Confused 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.