Sari la conținut

[ACCEPTAT]Propuneri


Kesha.xoxo ♥

Postări Recomandate

1. Cand eram ultilizator (adica girls) fara nici un fel de acces, am observat ca butonul edit disparea dupa cateva secunde, 5 daca nu cumva gresesc, propun sa faceti cumva sa nu mai dispara sau cel putin sa nu mai dispara asa repede ci dupa 2-3 zile, de multe ori am vrut sa-mi editez propriul post/topic si nu am putut, e enervant chestia asta sa zic asa..adica sper sa se poata face pe ipb4 .

 

2. Unde este reputatia, propun sa fie colorata, ar da un aspect mai frumos la forum. 12w.png (un exemplu). 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 . Intr-un fel pro , in altul contra . De exemplu cineva da reply la acel post si zice ceva ,iar tu te corectezi cu acel ceva ca sa para bine . Daca il bagati inainte de reply zic PRO

2. Pro 

  • Like 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Timpul in care utilizatorii isi pot modifica propriul continut a fost marit de la 5 minute la 5 ore, iar pentru membrii premium, de la 10 minute la 10 ore.

In curand o sa ma ocup si de a doua propunere.

Multumim, topic inchis!

  • Like 1

Regulament forum

www.usp.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.