Sari la conținut

Reclamatie k1d0reLLLL


AWESOME.

Postări Recomandate

aaaa.pngNick: ๖ۣۜKєnvєlσ."
 aaaa.pngNick-ul inculpatului: k1d0reLLLL
 aaaa.pngDetalii: A intrat k1dorel pe canal si a inceput sa se ia de kenvelo ca e moldovean si nu stiu ce, si normal ca el s-a aparat, asa fac toti din staff .. daca spui ceva ce nu le convine, imediat actioneaza cu ban... eu zic sa te potolesti k1dorel, mai esti moderator, nu stii sa te comporti si injuri.
 aaaa.pngDovadă (obligatorie): http://prntscr.com/g4tgw3
 aaaa.pngMotiv:  lbj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce reclamatie, intra si imi scrie ca a intrat sa il faca moldovean si dupa imi pune screenshot ca a luat ban.

 

Contra - nu exista nicio dovada ca k1d0rel a injurat.

Contact me through -

Steam - 1 , 2 , 3

-

Daca ti-am fost de ajutor apasa pe CCA8bmn.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, slow ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a spus:

Deci tu faci reclamatie in numele lui kenvelo ? Da el ce are de nu face ? N-are o mana , un picior  ? Asta e penibil..

Penibil este că așa se intamplă de obicei .

 

PRO Advertisment , contra -1 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca reclamația ta e aproape inutila din punctul ala de vedere,Kidorel nu e prima oară care "suferă de putere" se văzuse cu Super-Moderator băiatul si de acuma începuse sa împartă banuri in stânga si in dreapta după bunul plac motivele fiind bineînțeles minime,ca prin urmare a revenit la moderator si la următoarele greșeli la -1. Nu am nimic persoana cu tine kidorel dar ieri mi ai dat si mie ban pe ts tot pe motiv ca ti am scos ochii ca ala dăduse tk si ca nu i-ai dat ban,ca prin urmare tu sa demonstrezi ca esti puternic m ai Banat ce i drept 5 minute,dar si amenințarea cu banul permanent. In fine ochii cat cepele pe viitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.