Sari la conținut

[PROVOCARE] Sauron,Skartz & Qubicon[Winner Qubicon]


hecate

Postări Recomandate

stiluri asemanatoare, exceptie v3

 

v1 - imi place ideea cu acel vector, combinatia de portocaliu-albastru arata destul de bine

v2 - nu e cine stie ce, dar arata ok, nu cred sau nu stiu daca e obligatoriu textul secundar, dar mai bine nu-l puneai

v3 - redimensionare nu e buna deloc, textul aruncat in colt...

v4 - se vede ca s-a lucrat la ea, borderul se potriveste bine cu tema, textul poate mergea putin mai sus

 

votez v1, e simpla, arata bine si e putin diferita fata de restul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

votez v4 - efecte foarte interesante, combinatie de culori buna, font foarte interesant, arata bine

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.