Sari la conținut

[RESPINS] Funcţie Yoghe


Marian C.

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume: Cătălin Marian.
  • Vârstă: 18 ani.
  • Gradul pentru care doriți să aplicați: Moderator.
  • Categoria unde doriți să moderați: Hardware & Software.
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Doresc acest grad din simplul motiv mă cred o persoană care ştie să se ocupe de aceste categorii dar şi de staff dacă voi apuca să ajung sus ca funcţie de asemenea sunt destul de sever la cei care vor să facă post-hunt sau topicuri doar pentru +1.
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Sunt un băiat de treabă majoritatea informaţiilor le aveţi în prezentarea mea nu vreau să lungesc vorba eu vă arăt doar fapte.
  • Experiență în domeniu: Aproximativ 3 ani.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, • Nuțu said:

Eu zic un pro , chiar daca nu ai posturi , cu toti meritam o sansa :)

 

Din câte se poate vedea chiar acum postez dar eu stau cam 10-15 minute per topic pentru că eu nu dau un copy paste ci îl fac cât mai plăcut, se poate vedea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pentru a face o cerere trebuie sa ai minim 50 postari
  • Pentru a face o cerere trebuie sa ai minim 25  postari la categoria pe care doresti sa o moderezi (Moderatori).

Contra

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, Qubicon said:

Nu stiu daca va intereseaza sau nu parerea mea, dar este printre singurele persoane vii care misca ceva pe acest forum.

Pro, cu exceptia sa lasi posturile aiurea pe categoria design (dovada ca nu ai citit regulamentul) acolo. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.