Sari la conținut

Reclamatie Admin DiV


Malkasa

Postări Recomandate

Nick: Malkasa
Nick admin: DiV
Data și ora evenimentului: 21**-22**
Harta: Mirage
Detalii: WallHack+Ban fara motiv+Limbaj+Luare la misto
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]  WallHack 

Luare la misto + ban fara motiv! 


Alte precizări: Va rog frumos sa intrebati tot serverul despre comportamentu lui si modul sau de joc [ cheater ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"El stie ca e mai in dreapta"
"Il stia ca iese"
"El acum dadea 3 capuri"
Hai sa plecam de la premisa ca am cod. Cu 2k ore? De ce as fi facut 2k ore pe un cont pe care oricum as fi luat ban?
Daca il aud, vrei sa ma prefac ca nu stiu unde e? Daca trage dupa mine ar trebui sa il ignor?
Nu stiu daca e un post facut doar ca sa fie sau nu dar doar pentru ca pierzi nu mi se pare un motiv sa spui ca am cod(ca ceilalti de pe server).
Ai spus "Vrei sa vezi ca daca imi dau baioneta iti iei ban?", iar apoi ti-am raspuns cu aceeasi moneda.
Dupa ce ai inceput sa vorbesti in continuu despre ce skinuri ai tu si cati bani ai, ti-am dat ban pentru ca nu avea rost sa iti dau a 100-a oara mute.
Te informez ca daca iti pui prietenii sa ma injure si sa ma acuze fara dovezi, vor primi warn pe forum.
Ai mai spus ca esti global si pe contul asta esti mge sau ceva de genul. Cum poti sa fii global si sa nu ai "smurful" eagle cel putin? Daca tot esti global cum iti iei bataie de la mine, un eagle amarat?
Nu ma intereseaza decizia luata, atat am avut de spus.

Editat de diV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci:

1. florin limbaj warn grav de la mine asa de dulce

2. Server-ul are autoBhop,daca nu stii sa faci e problema ta

3. La momentul cand a iesit din Jungle,daca esti atent si nu esti chior vei vedea ca are un om in B,cel cu bomba,deci e normal sa nu verifice daca e ala

4. Cand ai zis ca are wall,te cam inseli prietene,il cunosc,il stiu cum joaca

5. Din punctul meu de vedere nu are cod,astept si parerea colegilor,mai ai dreptul doar la un singur replay dupa ce div isi spune parerea,orice replay in plus va fii sanctionat drastic de mine

  • Like 1

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îl știu destul de bine pe Div încât pot să comentez aici.

Nu are wall sau aimbot sau altfel de coduri cum spun majoritatea. Așa joacă el mai agresiv + că în videoclipul de mai sus se vede că joacă la sunet + că dacă e#ti low rank nu îți dai seama ce înseamnă să fii jucător bun.

În concluzie Div este nevinovat și curat.

 

Adaug : 

Mi s-a spus azi de 10 ori că Div are cod și să mă uit pe el. Plus că și eu am fost acuzat de b-hop script pentru că anumite persoane nu ai idee ce înseamnă strafe și autobhop

Editat de Stiletto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am explicat mai sus de ce ai luat ban: dupa o gramada de muteuri, nu te-ai potolit asa ca ti-am dat ban prima oara 10 minute, acum cateva zile, iar azi permanent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg. Cu ce schimba parerea prietenilor tai? Sincer, nu l-am vazut pe ala in viata mea pe server. Pot sa ii spun si eu unui prieten sa imi spuna de tine ca ai cod si ca te-a vazut cum joci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci va mai repet odata
1. Nu are wall(asta e parerea mea)

2. Nu va mai certati ca luati warn

3. De acm raspund doar adminii serverului GO.BRUSC.RO

4.Orice player care mai raspunde va lua warn si am inchis subiectul.

Voi posta raspunsul finial maine(marti)

Iar legat de "prietenul" tau pain o sa am eu grija

  • Like 2

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.