Sari la conținut

Destiny 2 - Competitive Multiplayer Trailer


HATEAND

Postări Recomandate

destiny2-mare3.jpg?width=225

 

Activision şi Bungie au lansat un nou trailer pentru Destiny 2, dezvăluind astfel Crucible-ul, componenta multiplayer competitiv a jocului.

 

Destiny 2 va pune un accent important pe poveste: ultimul bastion al omenirii de pe Pământ a căzut în urma asaltului nemilosului Ghaul şi armatei sale The Red Legion. Puţinii gardieni rămaşi trebuie să se regrupeze, să se organizeze şi să lupte împreună împotriva noii ameninţări. Cei de la Bungie promit o poveste extinsă, cu personaje memorabile, secvenţe cinematice şi noi locaţii din galaxie pe care vom avea ocazia să le vizităm. Nu vor lipsi nici componentele multiplayer cooperativ şi competitiv.

 

Destiny 2 va fi lansat pe 6 septembrie 2017, în versiuni pentru PlayStation 4 şi Xbox One. Ediţia pentru PC, o premieră pentru serie, va fi disponibilă pe 24 octombrie 2017, prin intermediul serviciului Battle.net al celor de la Blizzard Entertainment.

Destiny 2

 

sursa: jocuri.go4it.ro

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.