Sari la conținut

[RESPINS][Propunere] Cereri UP/sedinte


q4e

Postări Recomandate

Salut! 2 propuneri pe care am uitat sa vi le transmit la sedinta ar fi:

1. apropos de sedinta, ar putea fi organizate sedinte constant, ma refer odata la 1/2/3 saptamani, deoarece mi se pare benefica pentru comunitate si staff, sa discutam propuneri cu totii, si sa rezolvam impreuna problemele din comunitate. Iar sedintele acestea ar putea tine mai putin decat cea de azi: de vreo jumatate de ora, maxim o ora, iar totodată am putea organiza sedinte "mari", importante, odata pe luna sau cateva luni ("Adunare Generala", cu prezenta obligatorie), unde putem face un "sum-up" la activitatea lunii sau probleme mai majore. Oricum asta ramane de vazut, respectiv cum si cand vor fi organizate acestea.

2. Sa se creeze o categorie destinata "Cererilor de UP" in cadrul staff-ului, cu o limita de zile intre cereri (ca sa nu existe spam si pierdere de timp), unde fiecare, daca acesta considera, poate sa ii atraga atentia lui @t3ed, printr-un post, iar noi ceilalti sa putem sa dam cu parerea.

3. Totodata, s-ar putea face si ceva in genul unui "raport de activitate", unde fiecare membru al staff-ului sa isi prezinte activitatea, ca sa se vada cine e calitativ si cine e cantitativ, ca sa spun asa.

Sper sa ajute aceste propuneri, am incercat sa fiu cat mai concis, ca sa nu plictisesc. Oricum, detalii si idei aditionale in reply-uri. Seara faina! :)

  • Like 1

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pro ,este o idee buna si asa ne-am cunoaste si mai bine .

2. Contra , up primesti atunci cand considera el ca ti-ai facut treaba bine si ca meriti . 

3. Contra , asta se discuta la sedinte .

  • Like 2

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Panda-Hns.Evict.Ro said:

1. Pro ,este o idee buna si asa ne-am cunoaste si mai bine .

2. Contra , up primesti atunci cand considera el ca ti-ai facut treaba bine si ca meriti . 

3. Contra , asta se discuta la sedinte .

2. Totusi, omul nu poate sa monotorizeze chiar pe toata lumea, iar cererilor de up li se pot pune limite de minim 1 luna intre ele sau ceva de genul, astfel membrul respectiv al staff-ului sa ia in serios cererea si sa o faca doar cand e 100% sigur ca merita. Asa putem sa vedem si cat de bine se auto-evalueaza fiecare.

3. Ma refeream la ceva organizat, fiecare sa fie nevoit sa o faca la un anumit interval de timp. Sa fie un proces mai amplu, ca sa zic asa, deoarece in cadrul ședințelor nu prea ai timp sa te ocupi chiar de toti administratorii, supervizorii si moderatorii.

Oricum, mersi de pareri! :)

  • Like 1

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) Sincer o sedinta la cam 2 saptamani ar merge. 

2)Daca se vor face sedinte la 2 saptamani vom avea timp sa facem una dedicata UP-urilor

3)Exista butonul "Vezi activitatea" unde sunt toate posturie, iar fondatorii hotarasc daca sunt utile.

  • Like 1

 

 

almeu.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.