Sari la conținut

[Acceptat]Cerere moderator


godзлато_

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume: Banu Andrei
  • Vârstă: 20 peste o lună de zile.
  • Gradul pentru care doriți să aplicați: Moderator.
  • Categoria unde doriți să moderați: Media.
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Nu există moderator pentru acea categorie și, fiind amator de filme și seriale, cred că pot face și câteva recenzii bune, să mai animăm un pic acea secțiune.
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Lucrez de cca. un an de zile ca jurnalist la primele două cele mai vândute ziare din județul meu (Ialomița), mă ocup și cu design-ul web când am timp și, dacă prind vreun contract, lucrez și în publicitate - asta despre ocupație. Nu sunt un om complicat, sunt doar ușor arogant dacă văd că cineva aberează și nu se prinde că o face. Ca orice om, mai am și momente în care sunt incontestabil de prost.
  • Experiență în domeniu: De la 14 până la 17 ani, am administrat comunitatea GodPlay - în prezent nu mai există. Mă ocupam de staff și de veniturile comunității din Google AdSense și publicitate. Am mai deținut, în trecut, înainte de GodPlay, gradul de moderator pe linkmania, nu știu dacă mai există. M-au dat afară de pe linkmania după ce am înjurat un alt moderator care mă făcea pripas și i se părea amuzant. L-am blestemat atunci, nu știu dacă mai trăiește.

 

Știu că nu îndeplinesc condițiile - numărul de postări, spre exemplu - însă, cred eu, nu este relevant, iar ca să mă ocup de categorie cum trebuie am nevoie de acces la câteva opțiuni cum ar fi pin sau close.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptat! Locked.

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.