Sari la conținut

O mica propunere by Alinuț


kayn

Postări Recomandate

Zic ca ar merge sa se adauge grad-ul Hall Of Flame  doar celor care au cea mai mare activitate pe forum si sa fie un fel de tabel cu primi 5 cei mai activi membri . Astfel , multi vor fi mult mai activi pentru un grad . Am spus asta si la ultima sedinta , insa nimeni nu a mai zis ceva despre acest subiect .

 

 

Ps : Rog si membri acestei comunitati sa isi dea cu parerea . 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare interesant acest grad, ar merge pentru creşterea activității în comunitatea noastră. Dar pentru aceşti membrii care vor avea gradul "hall of fame" să se adauge şi nişte accese mai speciale, gen fiind oameni de bază în comunitate nu doar pentru cei care au multe posturi pentru că astea se pot face uşor de exemplu am văzut ca mulți lasă reply-uri "t/c", mi se pare a fi o prostie să faci aşa posturi şi tocmai de asta am venit cu ideea pentru cei care vor avea acel grad să fie şi nişte utilizatori care au o experiență dezvoltată în domeniul nostru în caz că acestă propunere se va accepta. Dacă o să mai fie necesar să vin cu idei pentru forum o voi face cu cel mai mare drag datorită colegilor de aici. Ce am spus a fost pe scurt. 

Vă doresc o zi bună şi mi se pare o propunere foarte bună pentru cei care se implică în acest forum şi îşi dau interesul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa faca cineva posturi si sa inchida toate topicuri si sa stati voi moderatorii sa le deschideti dupa?
pro pentru grad hall of fame fara accese, poate acces la o categorie speciala premium 

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gradul hall of fame exista deja, se da doar persoanelor care au facut treaba buna pt comunitate, care s-au implicat si care merita un grad mai special fata de Ex Staff sau Premium

 

Ex Staff se da si el fostilor membri ai staffului care au dovedit ca merita

 

Exista persoane care au fost in staff si nu sunt in Ex Staff pt ca nu au facut nimic

 

Gradul Premium se da celor care au donat si celor care au un server in comunitate populat sau care se ocupa de un proiect, se doar daca nu ai alt grad

 

Sper ca m-am facut inteles

 

Niciunul dintre cele 3 grade nu are accese de moderator, au anumite facilitati fata de membri obisnuiti totusi

 

Ma gandesc sa adaug awards/badge-uri in loc de alt grad pt cei cu activitate, eu zic ca e o idee mai buna

  • Like 4

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, snd a spus:

Ma gandesc sa adaug awards/badge-uri in loc de alt grad pt cei cu activitate, eu zic ca e o idee mai buna

Acum 24 minute, KENNY a spus:

Cu aceasta sunt pro si eu 

idem

 

 

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
La 9/26/2017 la 13:45, sound a spus:

gradul hall of fame exista deja, se da doar persoanelor care au facut treaba buna pt comunitate, care s-au implicat si care merita un grad mai special fata de Ex Staff sau Premium

 

Ex Staff se da si el fostilor membri ai staffului care au dovedit ca merita

 

Exista persoane care au fost in staff si nu sunt in Ex Staff pt ca nu au facut nimic

 

Gradul Premium se da celor care au donat si celor care au un server in comunitate populat sau care se ocupa de un proiect, se doar daca nu ai alt grad

 

Sper ca m-am facut inteles

 

Niciunul dintre cele 3 grade nu are accese de moderator, au anumite facilitati fata de membri obisnuiti totusi

 

Ma gandesc sa adaug awards/badge-uri in loc de alt grad pt cei cu activitate, eu zic ca e o idee mai buna

O idee buna zic eu.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.