Sari la conținut

[Portofoliu] kalașhnikov


CRD

Postări Recomandate

Interesante ultimele, cel pe alb negru e chiar misto, parerea mea este ca nu alegi fonturile potrivite pe avatarele cu stock, incearca fonturi mai micute/compacte/finute/stilate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Textul nu am ce sa zic este foarte bine ales, efectele sunt bine imbinate iar culorile sunt perfecte.

Nu mai folosi pe toate avatarele brush-ul.Nu dă bine decât pe unele lucrări.În rest nu am ce să zic, lucrezi curat și ai potențial mare.

KW!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, imi plac lucrarile tale, si sincera sa fiu, sunt putine comunitatii unde am vazut ca designeri sa lucreze bine, sa stie ce text sa foloseasca pe avatare/ce efecte.. 

Ultimele avatare nu imi prea plac, adica textul, in rest lucrezi frumos, singurul sfat ce il pot da, ar fi sa incerci si alte efecte, alte texte, ca la astea iti ies foarte bine, dar incearca si ceva nou, kw! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k2aRHDi.png - renunta la chestiile alea de pe margini daca nu niciun sens si nu arata bine din punct de vedere estetic

Degeaba schimbi culorile, nu te ajuta cu nimic. Alege de la inceput o culoare de baza.

Ai grija sa nu fie monocroma lucrarea.

 

DYDdJI3.png - asta mi se pare reusita, dar este mult prea blurata, iar border-ul este naspa

 

DISKnOg.png - aici textul este mult prea mare si acopera fata personajului

Daca incerci sa faci fundalul inchis, atunci textul nu trebuie sa fie foarte incarcat pentru ca o sa arate ca si cum ar fi aruncat acolo.

 

  • Like 1

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.