Sari la conținut

Detalii despre Call of Duty WWII Beta


peNNNk

Postări Recomandate

CallofDuty_WWII_Screen5_WM-790x444.jpg
 

Beta testul lui Call of Duty WWII este pe cale să înceapă, fiind programat pentru ziua de 29 septembrie. Și dacă nu aveți răbdare atunci puteți măcar să descărcați din acest moment jocul.

Funcția de pre-load este acum disponibilă pe Steam [http://store.steampowered.com/app/696790/agecheck] pentru publicul larg, fiind vorba de un Open Beta. Nu trebuie să fi cumpărat jocul pentru a putea accesa acest beta, trebuie doar să aveți un cont de Steam și un PC suficient de capabil încât să ruleze Call of Duty WWII.

 

Cerințele de sistem minime nu s-au schimbat, dar au fost adăugate și câteva recomandate.

 

  • OS: Windows 10
  • CPU: Intel Core i5 2400 sau AMD Ryzen R5 1600x
  • RAM: 12GB
  • Video: GeForce GTX 970 sau GTX 1060 6GB sau Radeon HD R9 390 sau RX 580

 

Varianta de PC are o serie de caracteristici proprii ce nu se regăsesc la varianta de pe console. Spre exemplu, poate funcționa la 250 de cadre pe secundă, are suport pentru 4K, are o setare pentru câmpul de vedere, suportă monitoare cu format ultra-wide și oferă opțiuni avansate de setări video.

 

Faza de Open Beta include doar componenta de multiplayer, cu patru hărți, patru moduri și progresie limitată până la nivelul 35.

 

Varianta finală a lui Call of Duty WII va fi disponibilă în ziua de 3 noiembrie.

 

 

Sursa zonait.tv

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deabea aștept pe 29 sa dea drumul la multiplayer 

 

O sa revin cu o recenzie a jocului. 

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
  • HATEAND a deblocat acest topic

am revenit cu o recenzie.

Jocul este superb, va las mai jos nota oferita de mine pentru acest joc:

ce mi-a placut:

  • Valori de productie remarcabile
  • Harti multiplayer bine concepute

  • Grafica foarte buna, exploziile arata foarte bine, la fel si tancurile

  • Modul WAR foarte interesat, pacat ca este doar o singura harta in beta

Mie de la mw2 nu m-a mai atras niciun cod nou aparut, fiind jucator de cand s-a lansat cod4. dar acum cu ww2 parca a inceput sa-mi placa sa ma joc cod. Grafica este extrem de buna pentru un joc care are la baza anul 1939. In concluzie se merita fiecare banut!

 

Nota oferita de mine: 10/10 , cel mai frumos cod de la MW pana in prezent

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.