Sari la conținut

Download TeamSpeak 3 ~ Android


Nuțu

Postări Recomandate

Imagini pentru teamspeak icon

TS.EVICT.RO

Salut. In acest topic as vrea sa va zic ca eu am gasit un site de unde sa luati TeamSpeak 3 pentru telefon si este foarte bun. TeamSpeak-ul este gratis. Sincer eu m-am saturat sa aud de la oameni ca "nu intru pe ts ca nu am microfon" , "trebuie sa-mi iau microfon ca sa intru pe ts" etc. 
Acum am gasit o noua metoda de a vorbii cu prietenii pe ts de pe telefon.


O sa las link-ul de download aici:
http://www.mediafire.com/file/2tyiw4l0pmu71bz/ts3.apk

O sa va las niste pasi sa urmariti ca sa puteti folosi teamspeak-ul pe telefon. Atentie, aceasta aplicatie nu are virusi!
1. Apasati pe butonul de download.
2. Intrati in TeamSpeak si dupa dati la "New Bookmark"
3. Dupa ce ati apasat pe butonul New Bookmark scrieti adresa de la teamspeak unde scrie "Address".
4. Ca sa fie mai usor ii puteti pune si un nume diferit la serverul de teamspeak doar apasand pe Label si acolo puteti scrie orice nume vreti!
5. Trebuie sa va puneti si un nickname asa ca mai jos o sa scrie NickName si acolo va puneti orice nume vreti.
6. Dupa ce ati setat numele, serverul teamspeak-ului si nicknameul tau puteti apasa pe butonul save.
7. Ca sa va puneti microfonul pe buton sau sa-l scoateti de pe buton, in colt sus dreapta o sa aveti 2 chei. Apasati pe cheile alea si dupa o sa va arate Use Push-To-Talk si daca e bifat inseamna ca trebuie sa apesi pe butonul situat deasupra Home Buton-ului. Si o sa arate ceva gen ca un microfon de inregistrat.
8. Ca sa setati voice activation level (pentru microfon fara buton) trebuie sa fie deasupra la 0.
9. Daca apasati pe butonul de volum care e situat deasupra Home Buton-ului inseamna ca nu ii poti auzi pe ceilalti. Dar daca apesi pe butonul cu microfon normal care e situat deasupra Home butonului e ca si cum te-ai pune pe mit dar tu ii poti auzi pe aia de pe canal cu tine.
10. Ca sa schimbi canalu trebuir sa tii apasat pe canal timp de 2-3 secunde si dupa ii dai join channel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a deblocat acest topic
  • snd a anulat fixarea acestui topic

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.