Sari la conținut

Chestionar Cs 1.6-Cs:GO


Postări Recomandate

CS GO

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CS:GO

 

Daca a avut o prietena înseamna ca Aurelian s-a saturat de ea.
             Aurelian nu face flotari, el le cumpara gata facute! 
            Aurelian nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
                  Aurelian s-a nascut intr-o cabana construita de el. 
          Aurelian a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
                Aurelian poate sa aplaude cu o singura mana. 
            Aurelian se scobeste in nas cu degetu mic de la picioru stang! 
               Daca tu ai 5 lei si Aurelian are tot 5 lei Aurelian  are mai multi bani ca tine.
             Aurelian a lasat-o stirba pe zana maseluta!
               Aurelian nu suna la numarul gresit...Tu raspunzi la numarul gresit! 
              Aurelian a raspuns la un apel pierdut. 
               Aurelian a omorat 50 de teroristi cu 2 gloante.Primul a fost de avertizare!
         Cand era mic,Mos Craciun primea cadourii de la Aurelian
           Aurelian poate sa faca poze cu telefonul fix. Chiar si selfie.
          Aurelian si-a aruncat casa pe geam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ambele sunt jocurile cele mai "populate" de la valve , doar ca csgo-ul e un upgrade masiv de la 1.6 care a ramas doar pe partea de server public , poate  daca era si pe 1.6 o platforma de competitiv ca pe csgo mai era un echilibru intre ele , dar asa CSGO-ul venind cu imbunatatiri masive e normal sa fie jucat de mai multa lume , aleg si eu  CSGO sa fiu in rand cu lumea.

  • Like 1

dp9hAD5.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca incap discutii la acest capitol, CS:GO este mult superior variantelor anterioare de CS din multe puncte de vedere. Asta nu inseamna totusi ca e la fel de distractiv ca si 1.6, ficare are avantajele si dezavantajele lui. Totusi, comparam 2 jocuri care au aparut la 10 ani diferenta.

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.