Sari la conținut
kaocao

Cerere Up

Postări Recomandate

1. Nume :-bk- @ ScreenShot
2. Gradul actual :Mod
3. Gradul pe care îl doresti :Adm
4. STEAM ID :-
5. Ore acumulate pe server(statistica Gametracker) :https://www.gametracker.com/player/kaocao/93.119.26.76:27015/ Dau orele pe nik asta si fac si pe bk
6. De ce doresti upgrade? :CA sa am acces la ban si alte motive foarte multe
7. Link de la ultima cerere:Prima

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

▪1000 de ani că nu-ţi mai dau PRO la nimic.

▪Prima dată când ai făcut cerere de admin am crezut că ai să-ţi faci treaba cum trebuie, dar tu ai vrut asmin-ul ăla pentru a te da smecher pe server că scrii cu verde şi eşti mare curcubeu.

●CONTRA

¤Stai la Moderator, dar nici Helper nu meriţi.

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, PEPSI. said:

▪1000 de ani că nu-ţi mai dau PRO la nimic.

▪Prima dată când ai făcut cerere de admin am crezut că ai să-ţi faci treaba cum trebuie, dar tu ai vrut asmin-ul ăla pentru a te da smecher pe server că scrii cu verde şi eşti mare curcubeu.

●CONTRA

¤Stai la Moderator, dar nici Helper nu meriţi.

nui adevarat am vrut admin ca sa ajut comunitatea 

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, kaocao a spus:

nui adevarat am vrut admin ca sa ajut comunitatea 

Eu știam că ai făcut cerere pt sv , cu ce ar ajuta comunitatea? Se vede cât de idiot ești..

Acum 2 ore, Marrius a spus:

Contra

Idem

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Contra , ieri cand jucam , ti-am spus ca atunci cand te prind pe server , te tin numa ct , de ce? Simplu, erau ramasi 2 playeri in viata , 1 ct si 1 t , teroristu era pe txt pe mapa de_dust2_2006/9 , si ce sa vezi , ct-u a urcat pe txt dupa el , si l-a omorat , tu desigur ca nu i-ai dat slay , pentru ca iti era ciuda ca ai stat numa ct , si decat sa-i dai slay sa piredeti runda , ai preferat sa-l lasi sa ia runda , sa ajungi si tu t..Sincer , chestii de genu nu se fac , puteai sa rogi un tero sa vina ct (totusi , nu sa-l muti ca taranu , sa-i ceri voie) , eu de exemplu mereu is dispus sa renunt la t , sa merg la ct pentru echilibrare... Si nu te ocupi deloc de server , nu te-am vazut spec prea des , si cand te-am vazut , erai afk.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.