Sari la conținut

Cerere de up pentru admin


PetrW

Postări Recomandate

Nume: Petru
Vârsta: 17
Nick: Petrw
SteamID: STEAM_1:1:201312044
Profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198362889817
Ore jucate pe server: 79
Ai intrat în grupul de steam al serverului?:Da
Ai citit regulamentul?:Nu

Pe server detin :Helper 

Nu stiu sigur ce as vrea, dar ceva deoarece nu primesc respectul meritat pentru asa zisa "munca" pe care o depun.

 

 

 

Daca cererea nu este facut ok , o repet numai ca nu am gasit modelul :)

 

Editat de PetrW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, D3vyd a spus:

Contra, nu se cere Pro pe admin chat 

nu mi place ce zice D3vyd, @PetrW ce ai de spus in apararea ta?

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptat

Up la Moderator.

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.