Sari la conținut

SUGESTII GO / UPDATE DE CRACIUN


snd

Postări Recomandate

Dacă aveți sugestii pentru update-ul de crăciun ce urmează să fie făcut pe go.evict.ro vă rog să le spuneți aici!

Va rugăm să raportați orice bug ați găsit pe server!

 

Toți cei care ați donat pentru VIP și nu vă merg unele beneficii vă rog să postați aici, exemplu:

Nume cu care joci pe server: Andrei

Tip VIP: vip2

Ce nu merge?: nu primesc armură, nu am gloanțe infinite etc.

 

Toți cei care aveți ADMIN și nu vă merg unele comenzi vă rog să postați după exemplul:

Nume cu care joci pe server: Andrei

Tip ADMIN: helper

Ce nu merge?: nu merge comanda de gag, nu merge să dau ban etc.

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nume cu care joci pe server: Red

Tip VIP: vip2

Ce nu merge?: nu primesc armura, nu am gloante infinite, nu am grenade, decat smoke, nu am +5%speed.

 

[Sugestie sunete], la fiecare vip sa aiba sound, cand scrie numele lui, să se activeze o melodie de 5sec, aceasta comanda sa o aiba, vipii si gradele. Si intre sunete sa fie un cooldown de 30 sec.

 

In ultima perioadă, este lag pe server, se plang mulți playeri, nu poate fi rezolvat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume:✪Dwarf

Tip VIP: vip 2

Ce nu merge? nu primesc armura, nu primesc setul complet de grenazi, nu primesc +10% armura si nici speed si nici gloante infinite.

 

Sugestie costume: niste costume specifice de craciun pentru grade: vip, admini etc.

Bugs: sunt zile cu foarte mult lag pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume cu care joci pe server: Panda

Tip ADMIN: TRUSTED

Ce nu merge?: Daca dau /tag imi apare MODERATOR in loc de trusted la tab, nu merge comanda /admin , nu merge comanda /psay  

 

 

Sugestii : Adaugat modele pentru ct/tero de craciun (ceva avatare cu mos craciun sau caracterele normale,dar cu o caciulita pe cap) ; Adaugat melodii de craciun la sfarsit de runda .

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Panda big pro boy♥️

Cand dai headshot sa scrie pe ecran, si cand te omoara sa fie ceva gen ecran spart. Si niste melodii la sfarsit de runda, ceva in spiritul crăciunului.

Si problema cu lag-ul, multi playeri se plang ca au lag. Sa fie rezolvata problema, sa putem juca ca lumea.

Modele de jucator la vip, gen "Mos craciun" "Deadpool" "Darth Vader" "Hitler" "Hitman" ar fi super, am atrage multi playeri daca ar fii lucrurile acestea, si cele mentionate de colegii mei mai sus.

Editat de Red
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vali

Sugestie costume: niste costume specifice de craciun pentru grade: vip si admini 

Bugs: este lag cand sunt mai multi playeri pe sv (15 - 20)

Sfat: Sa va uita-ti si voi la cererile de helper ca nici acum nu am primit helper si am cererea acceptata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.