Sari la conținut

Regulament & Informatii Provocari


HATEAND

Postări Recomandate

Reguli și informații despre secțiune
Numele topicului trebuie să fie după următorul model: [Provocare] X vs Y
Înainte de a provoca un user, aveți obligația de a-l anunța pe respectivul despre intenția dvs. de a face respectiva provocare.
Dacă în 48 de ore userul provocat nu acceptă/refuză participarea la provocare, topicul va fi închis de către un Designer.
Este interzis sa spuneti oricui care este creatia voastra.

Votul trebuie sa fie argumentat, altfel nu se ia in considerare.
*Daca dupa 72h de la postarea lucrarilor nu s-au strans voturile necesare, designerul care se ocupa de provocari va numara voturile si va anunta castigatorul. 
 

Model: 

Citat

Nume:

Numele celui provocat:

Tipul lucrari:

Dimensiuni ( daca este nevoie ):

Text ( optional ):

Stock/Render:

Alte precizari:

Numar de voturi la care se incheie provocarea:

Persoana la care se trimit lucrarile:

 

 

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.