Sari la conținut

Raspunsul lui Becali dupa dezvaluirea surpriza a lui Iordanescu


s!mpLe

Postări Recomandate

Gigi Becali este increzator ca scandalul cu Armata va avea o finalitate, dar spune ca aceasta va veni din gura unui judecator! Patronul FCSB a vorbit pentru ProTV si www.sport.ro, spunand ca "se va incheia conflictul cu Armata cand o sa-i bat in instanta".

"Se va incheia acest conflict cu Armata pentru ca o sa-i bat in instanta, eu asta i-am zis, la asta m-am referit.

Se va incheia pentru ca nu are cum sa tina o nedreptate, cand adevarul e 100% de partea mea! Nu poate minciuna sa dainuiasca la infinit! Si stiti de ce? Pentru ca toate celelalte echipe sunt in faliment! Pai avem o singura echipa care traieste, care aduce bani si ei vor sa o distruga?! O sa se trezeasca niste oameni si or sa zica <<gata cu minciunile si cu magariile, ca se duce tara de rapa asa>>.

Eu nu am nicio problema ca e FCSB, Steaua, e acelasi lucru! Am castigat mai multi bani in ultimii ani si din publicitate! Problema mea e urmatoarea: cum se pot intampla asemenea magarii in tara mea? Sunt prea multe lucruri putrede in tara noastra acum! Asta e durerea!

Eu o sa-i bat in instanta oricum. Si daca ramane asa, cu FCSB, foarte bine, nu am nimic de pierdut!

Oamenii sunt alaturi de echipa. Oamenii simpli inteleg minciuna, o simt. Dusmania e a oamenilor cu functii!

Dupa ce vad ca sefii de servicii se intalnesc cu Oprea la el acasa... daca s-a ajuns la asa ceva, ma refer la Maior, Coldea si la cel de la Cluj, Dancu...De-aia a ajuns tara unde a ajuns, pentru ca niste oameni decideau totul. Dar lucrurile se schimba in bine, nu mai au putere sa faca ce vor ei, sa dea puscarie la oameni cum vor ei", a spus Gigi Becali.

Anghel Iordanescu a afirmat intr-o emisiune la Radio Europa FM ca Gigi Becali i-a marturisit ca "mai devreme sau mai tarziu va ajunge la o intelegere cu Armata"

exclusiv-raspunsul-lui-becali-dupa-dezva

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.