Sari la conținut

A uitat sa dea goluri in Liga I, dar e dorit in strainatate!


s!mpLe

Postări Recomandate

Denis Alibec a uitat sa mai inscrie in Liga I si traverseaza unul dintre cele mai proaste sezoane din cariera, dar atacantul de la FCSB nu duce lipsa de oferte. Il urmaresc echipe din Anglia, iar acum a aparut o noua varianta

Chiar daca nu a dat niciun gol in actuala editie a Ligii I si a fost de mai multe ori exclus de Dica din lotul FCSB-ului din cauza problemelor disciplinare, Denis Alibec ramane un „produs” bine vazut.

Marius Sumudica, fostul antrenor al lui Alibec de la Astra, spune ca e gata sa-l aduca pe atacant in Turcia. „Daca as putea, chiar maine l-as aduce, il iau imediat. Va garantez ca daca il transfer pe Alibec la Kayserispor si face un sezon cu mine, va ajunge imediat la o echipa mare de tot din Turcia. E cel mai bun atacant cu care am lucrat in cariera mea, dar trebuie sa stii sa-i vorbesti pe limba lui„, a spus tehnicianul lui Kayserispor.

denis-alibec-fcsb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.