Sari la conținut

Prima reactie de la CFR dupa ce a fost anuntat interesul lui Becali pentru Omrani!


s!mpLe

Postări Recomandate

Omrani va deveni principala sa tinta pentru atac daca Nemec refuza oferta Stelei si pleaca in strainatate.

Presedintele Iuliu Muresan anunta ca Omrani e de vanzare pentru pretul corect. CFR vrea peste un milion de euro in schimbul francezului de 24 de ani.

"Jucatorii nostri sunt si ei transferabili. Suntem echipa de pe locul 1, Omrani e un jucator foarte bun. Daca Steaua plateste un pret corect, ne putem intelege. Nu ne-am gandit inca la suma, dar va fi peste un milion de euro. Asteptam sa discute cu noi, vorbim, vedem daca ne putem intelege sau nu. Nu stiu daca il dam cu un milion, sa vedem, poate mai mult", a spus Muresan la PRO X.

Cu sau fara Omrani, CFR asteapta intariri in atac: "Urmarim jucatori pe posturi, nu pe nationalitati. Daca vom gasi un varf bun care e golgeter, nu conteaza nationalitatea. Investitia facuta pana acum la CFR e foarte mare si vor continua sa vina jucatori foarte buni".

prima-reactie-de-la-cfr-dupa-ce-a-fost-a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.