Sari la conținut

Exclusiv. Atac la Mureşan şi Nistor: "Mincinoşi!" Veriga Pintilii


s!mpLe

Postări Recomandate

Gigi Becali a dezvăluit zilele trecute că a negociat timp de două săptămâni cu Dan Nistor, dar lucrurile au degenerat.

Patronul formaţiei FCSB a anunţat că a fost interesat de serviciile lui Dan Nistor în momentul în care mijlocaşul nu primea şanse de la Dan Petrescu, antrenorul lui CFR Cluj, acesta a negociat cu fotbalistul echipei din Gruia timp de mai bine de două săptămâni şi chiar a fost la un pas să-l aducă sub comanda lui Nicolae Dică

După dezvăluirile lui Gigi Becali, Iuliu Mureşan a declarat că fotbalistul lui CFR Cluj nu a negociat cu latifundiarul din Pipera pentru a merge la FCSB. "Eu ştiu că nu e adevărat. Nistor nu a vorbit cu Gigi Becali, cel puţin aşa ştiu eu. De obicei aceste lucruri se fac prin intermediul impresarului. Impresarii fac trăznăi, ei au interesul ca un jucător să fie vândut din şase în şase luni pentru a primi comisioane. Ei aşa trăiesc", a spus Iuliu Mureşan

Lucrurile au luat o altă întorsătură în momentul în care Gigi Becali a aflat despre faptul că Iuliu Mureşan a declarat pentru FANATIK.RO că Dan Nistor nu a negociat cu el pentru a merge la FCSB. "Eu mint? Eu nu mint niciodată! Ei doi sunt mincinoşti. Cum să nu negocieze cu mine? Păi el a primit ultimatum de la Dan Petrescu şi aştepta să plece de acolo. A aflat Petrescu după aceea că a negociat cu mine şi nu i-a mai dat drumul. Cum să mint eu? Ei sunt mincinoşti. Păi el a uitat că a vorbit şi cu naşul lui? Cu Pintilii? I-a zis şi lui Pintilii că nu mai poate acolo şi că vrea să vină. I-am dat 15.000 de euro salariu pe lună şi aşteptam să plece de la CFR Cluj, dar a intervenit Petrescu", a spus Gigi Becali, patronul lui FCSB

becali-ii-ataca-pe-muresan-si-nistor-exc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.