Sari la conținut

Wolfenstein II: The Freedom Chronicles - primul episod, disponibil acum


HATEAND

Postări Recomandate

wolf2-sp-mare.jpg

 

Bethesda şi Machine Games au confirmat că "The Adventures of Gunslinger Joe", primul episod din Wolfenstein II: The Freedom Chronicles (Season Pass-ul pentru Wolfenstein II: The New Colossus) este disponibil acum.

În "The Adventures of Gunslinger Joe", jucătorii au ocazia de a intra în pielea fostului jucător profesionist de fotbal american Joseph Stallion, care, aflat în propria sa misiune de răzbunare, va trebui să respingă ofensiva nazistă, din Chicago şi până în spaţiul cosmic.

Primul episod din The Freedoom Chronicles poate fi achiziţionat acum în schimbul a 9,99€ sau ca parte a întregului Season Pass pentru Wolfenstein II: The New Colossus, la un preţ echivalent cu 24,99€. În acest pachet vor mai fi incluse încă două episoade: The Diaries of Agent Silent Death (aşteptat pe 30 ianuarie 2018) şi The Amazing Deeds of Captain Wilkins (martie 2018).

Wolfenstein II: The New Colossus este disponibil acum, în versiuni pentru PlayStation 4, Xbox One şi PC.

Wolfenstein 2 The Freedom Chronicles

Wolfenstein 2 The Freedom Chronicles

Wolfenstein 2 The Freedom Chronicles

 

Wolfenstein 2 The Freedom Chronicles

 

http://jocuri.go4it.ro/stiri-si-articole/shooter/wolfenstein-ii-the-freedom-chronicles-primul-episod-disponibil-acum-16860240

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.