Sari la conținut

Ofertă de ultimă oră pentru Adi Popa, din Anglia. Anunţul lui Becali


Bitza.

Postări Recomandate

588b47b895f9cfa671fe5c9b

Adrian Popa are şansa de a ajunge în Anglia, la una dintre candidatele la promovarea în Premier League.
Reading a făcut o ofertă în valoare de 500 000 de euro pentru mijlocaşul intrat în ultimele şase luni de contract cu Steaua, însă Gigi Becali nu e de acord cu suma propusă de britanicii aflaţi pe locul 4 în Championship după 27 de etape.

"Nu îl dau pe 500 000. Eu vreau un milion, am spus de la început. Popa nu pleacă pe 500 000. Dacă nu primesc un milion, Adi Popa mai stă la Steaua până în vară, când i se termină contractul", a declarat patronul Stelei pentru Digi Sport.

Mijlocaşul în vârstă de 28 de ani a anunţat deja că va părăsi Steaua la finalul contractului, din vară.

Sosit în 2012, de la Concordia Chiajna, pentru 400 000 de euro, Popa a jucat 19 meciuri şi a marcat trei goluri pentru Steaua în actualul sezon din Liga 1.

Sursa: digisport.ro

 
0

 

 

almeu.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

8.Articolele vor fi închise de către moderatorii secțiunii după 7 zile de la crearea acestora, permitând astfel userilor posibilitatea de a discuta pe tema respectivă în perioada determinată.

62YhqdA.png

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

76561198146610190.pngAddFriend.png

62YhqdA.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.