Sari la conținut

Ban pe nedrept


DEnis22

Postări Recomandate

Nick: SnapSh0t250 V2

 

Nick admin: Nu stiu cine
STEAMID: STEAM_1:1:111203176 01:29 53 29 active 196608

Motiv: Nu stiu nu am folosit nimic.
Dovezi: Din pacate nu prea am
Alte precizări:Va rog frumos sa ma ajutati nu stiu ce s-a intamplat sa cine mi-a dat ban doar mi s-sa blocat jocul si mi-a scris ca am fost banat!Va rog  sa ma ajutati deoarece eu nu am folosit nici un fel de hack pentru ca mi se pare absurd.MULTUMESC ANTICIPAT.

Editat de DEnis22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi asum vina, si ca explicatie nu am, am scris in consola comanda de ban, id pt ul alt respectiv si nu am nici cea mai mica idee cum de ai luat tu ... scuzele mele daca mai au sens ! 

2b921b46781791.58c0535fd4a5c.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un admin sa-i dea unban sm_unban STEAM_1:1:111203176

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, Smookey a spus:

Rezolvat T/C.

data viitoare iti bag interdictie la aceasta categorie. de cand aveti voi voie sa lasati reply cu rezolvat locked? =)))))

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.