Sari la conținut

Avatare steam @brusc.ro @go.brusc.ro


snd

Postări Recomandate

Pentru a ajuta la promovarea serverului go.brusc.ro și a comunității brusc.ro am făcut împreună cu @insane câteva avatare pentru steam.

Vă puteți pune avatarele default de mai jos sau vă putem face unul cu numele vostru. Tot ce trebuie să faceți este să lăsați un reply cu numele dorit.

U2t7FrE.png 8YOE5Dp.png rnb9xEl.png

  • Like 4

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu te rog unul ca asta http://i.imgur.com/lFnfiIn.png cu textul: HATEAND

Merci mult!

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu un Banner pentru clan cu Tactical Ghost Team si dedesupt TGT @Official Brusc.ro

(daca poti sa faci pe mai multe background-uri si cu diferite stiluri sa alegem unu bun,daca nu poti e ok si asta de la comunitate)

Ms anticipat

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, GhosT a spus:

Vreau si eu un Banner pentru clan cu Tactical Ghost Team si dedesupt TGT @Official Brusc.ro

(daca poti sa faci pe mai multe background-uri si cu diferite stiluri sa alegem unu bun,daca nu poti e ok si asta de la comunitate)

Ms anticipat

 

Acum 22 ore, sound a spus:

@insane daca esti dragut cand ai timp, pt categoria clanului de pe forum ne trebuie

Rezolvam cat de curand.

 

Acum 8 ore, apTeMka ARFF rublleof a spus:

As dori si eu unul cu apTeMka ARFF rublleof (daca se poate)

Multumesc Anticipat c: 

Alege, te rog, un model (1,2 sau 3).

 

rGudb3n.png

  • Like 2

Regulament forum

www.usp.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@insane ar merge si ceva in genul la alea de le-ai facut pt steam/gametracker de nu le-am pus

sa scri pe el Tactical Ghost Team sau TGT, brusc.ro, logo-ul brusc sau daca poti sa refaci logou asta Xgw3VtrU.jpeg.2ab4415f0295b2fc2d9d7d4071 doar ce e in interiorul la cerc

  • Like 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Tcm5PuP.png     R3Qp8Uv.png      mVbLfut.png

 XYKbzwl.png

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ium8ofs.png   yv8EVor.png

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.