Sari la conținut

Cerere pentru helpper


AlexAntonio

Postări Recomandate

  • GhosT a blocat acest topic
  • GhosT a deblocat acest topic
On 1/31/2018 at 9:51 PM, AlexAntonio said:

zulix nu e adevarat si div crede-ma nu sunt niciun frustrat atata am zis mersi celor care au dat pro

eu am detaliat experienta mea cu tine, te enervezi si injuri iar dupa te frustrezi ca iei mute sau gag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa lasi steamid nu linkul de la profil

pentru a afla steamid intra pe server si scrie status in consola

 

o sa-ti dau desi parerile sunt impartite, dar o sa fiu cu ochii pe tine

astept sa lasi reply cu steamid

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, AlexAntonio a spus:

nasu mare :"✪Cloud 9 Jordan ✪" STEAM_1:1:197342711  1:30:01 150 0 active 128000 asta e steamid??

 

STEAM_1:1:197342711

 

suntem in 2018 si inca nu se cunosc bazele moderarii unui server, sa nu mai zic de sourcemod 😂😂😂

cum sa intrebi daca ala e steam id-ul

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mult ca sigur ai maxim 13 ani

imi e dor de vremurile cand nu exista cs go-ul, cand te bucurai la un slot pe 1.6 si nu aveati toti arfe de mari playeri cand la toti va dau mama si tata 100 de euro sa va bagati in jocuri

 

decizia ramane a lui sound sau ghost, in topicul asta nu ma bag, dar sunteti prea multi inapti sa moara mama ca 70% nu stiti ce aia amxx mod x sau sourcemod sau ce este rcon sau cvar, unii aveti co-owner da nu stiti sa folositi o comanda cvar pe care nici nu stiti ca o aveti

 

❤️❤️ With love, AND.cfg since 2010 ❤️❤️

https://www.youtube.com/watch?v=qDebLdMv74U

 

  • Love 1
  • Haha 2

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, HATEAND said:

mai mult ca sigur ai maxim 13 ani

imi e dor de vremurile cand nu exista cs go-ul, cand te bucurai la un slot pe 1.6 si nu aveati toti arfe de mari playeri cand la toti va dau mama si tata 100 de euro sa va bagati in jocuri

 

decizia ramane a lui sound sau ghost, in topicul asta nu ma bag, dar sunteti prea multi inapti sa moara mama ca 70% nu stiti ce aia amxx mod x sau sourcemod sau ce este rcon sau cvar, unii aveti co-owner da nu stiti sa folositi o comanda cvar pe care nici nu stiti ca o aveti

 

❤️❤️ With love, AND.cfg since 2010 ❤️❤️

https://www.youtube.com/watch?v=qDebLdMv74U

 

Scuze ca intervin, tipul e super misto pe serveer sizici ca are peste 18 ani dupa voce te asigur 100%, iar ca nu a stiut steam id nu stiu daca e cea mai mare problema in momentul asta, dupa parerea mea merita admin, am dat contra initial ca am vazut da la regulament *greseala mea*.

Editat de Adrian Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.