Sari la conținut

SaUr0N

Member
  • Număr conținut

    36
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre SaUr0N

  • Dată Naștere Septembrie 17

Metode de contact

  • Instagram
    Nu il fac public

PC Specs & Gear

  • CPU
    Intel N3540 2.16 GHZ
  • GPU
    NVIDIA GT 920M 2GB DDR3 128 BIT
  • RAM
    4GB DDR3
  • Disk
    500GB Segate
  • PSU
    Idk ca e laptop :3
  • Case
    Idk ca e laptop :3
  • Monitor
    15,6" de la laptop :3
  • Keyboard
    De la laptop :3
  • Mouse
    A4 TECH BLOODY
  • Headset
    NATEC Genesis H11
  • OS
    Windows 10

Vizitatori Recenți Profil

1.545 citiri profil

Realizările lui SaUr0N

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Week One Done
  • One Month Later

Insigne recente

9

Reputație Comunitate

  1. Salut , scuze de reply ! Vad ca pe noul ts cel mai jos grad e moderator ! Daca te referi la "Helper Mix" , il accept si pe acela :3 , doar ca nu prea joc 1.6 !
  2. SaUr0N

    Prezentare MadneSS

    Bine ai venit printre noi !
  3. SaUr0N

    [Portofoliu] Tal3nt

    Frumoase si astea :3
  4. Nick tău: SaUr0N Gradul dorit: Moderator , toti am inceput de jos pana la urma ! Cu ce ai ajutat serverul?: Activitate , voi ajuta cu asistenta ts 3 ( tot ce tine de aceasta ) / asistenta cs go / organizator war day / WN pe cs go cand se va adauga UniqueID: +mYjAMkAWLzGHouE8GMx5hluuRI= Poti Dona?: Pe viitor , poate :3
  5. SaUr0N

    Probleme ts3

    Salut , Pe alte servere de ts te poti conecta ?
  6. SaUr0N

    Cerere avatar

    V1 : V2: ( font schimbat ) V3 : ( stock schimbat deoarece nu ai dat tu unul , ci mai multe pe acea pagina "Wallpaper Abstract" )
  7. SaUr0N

    Portofoliu Hazard

    Foarte Faine ! Continua !
  8. *Nume pe forum: SaUr0N *Produsul scos la vânzare: Cont de steam cu jocul ETS 2 , , Dirt 3 , NFS Hot Pursuit si alte vreo 30 de jocuri "indie" cu care puteti marii levelul ! *Descriere produs: Cont steam , level 11 . ( din 12 decembrie 2015 ) , vac ban pe cs go , in jocul ets 2 - 754 ore *Modalitate de plată: Paysafecard *Preţ produs: 5 euro *Date de contact: PM *Dovadă produs (ss) : http://steamcommunity.com/id/vanzareee/ / http://prntscr.com/g4ql7r Lasa-ti pm daca sunteti interesati sa elimin toti prietenii , grupurile and stuff , btw are semnatura de la Colo , Nimor , Creative etc ( nu stiu daca are importanta asta ) nu are steam guard , il puteti activa cand vreti insa in caz ca mai aveti un cont , nu folositi acelasi numar de tel ca veti primi vac si acolo pe cs:go , Pentru mai multe detalii nu ezitati sa-mi lasati PM !
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.